Çözümlerimiz

Çözümlerimiz

WLAN Altyapı Çözümleri

Günümüzde özellikle iletişim dünyasında çoğalan son kullanıcı ihtiyaçları, beraberinde yüksek teknoloji barındıran ve her ortamda hızlı ve esnek bağlantı sağlayabilen ortam gereksinimlerini ortaya çıkarmaktadır. Kablosuz alan ağı çözümleri sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde yerel ağınızın kapsam alanı genişletilebilir, bu sayede bünyenizde çalışan mobil kullanıcılarınıza anında hızlı ve güvenilir bir ağ erişimi sağlayabilirsiniz.

Kablosuz ağ kullanımı, tüm cihazlarınızın aynı ortamda hızlı ve güvenilir bir şekilde kullanılmasını sağlamasının yanı sıra, kablolama maliyetlerine yansıtacağı ciddi düşüşlerle, kolay ölçeklenebilir yapıda olmasından dolayı çoğunlukla tercih edilen bir teknoloji haline dönüşmüştür.

İyi tasarlanmış ve güvenli bir şekilde yönetilebilen yerel ağlar (LAN) üzerinde çalışan kesintisiz kablosuz bağlantı alanları (WLAN) oluşturulması, kurumsal yapılarda verimli operasyonların oluşturulması için son derece kritik bir öneme sahiptir. İSNET, benzer ağların oluşturulması konusunda, dünyanın konusunda lider üretici firmalarının ürünlerini tercih etmektedir. AVAYA, Cisco, Aruba, Ruckus

 

Projelendirme aşamasında temel anlamda aşağıdaki uygulamalar kullanılmaktadır

  • - BYOD (Bring Your Own Device) uygulamaları
  • - Kullanıcı ve cihaz bazlı güvenlik protokolleri
  • - Loglama ve misafir arayüzleri (Hot-spot)
  • - Kablolu ağlar ile  bağlantı protokolleri