Çözümlerimiz

Çözümlerimiz

LAN/WAN Altyapı Çözümleri

İSNET, küçük işletmelerden orta ve büyük işletme ve organizasyonlara kadar uzanan geniş bir yelpazede, tüm yerel ve geniş alan ağlarının tasarımı, geliştirilmesi ve desteği konusunda 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir.

İyi tasarlanmış ve güvenli bir şekilde yönetilebilen yerel ağlar (LAN) ve bunların uzak noktalara kesintisiz bağlantısının (WAN) oluşturulması, kurumsal yapılarda verimli operasyonların oluşturulması için son derece kritik bir öneme sahiptir. İSNET, benzer ağların oluşturulması konusunda, dünyanın konusunda lider üretici firmalarının ürünlerini tercih etmektedir. AVAYA, Cisco, Fortigate

Bahsi geçen ağlar, firma özelinde müşteri ihtiyaçları ve de müşterilerinin iş alanları dinamiklerine göre şekillendirildikten sonra tasarlanmakta ve geliştirilmektedir. Bu bağlamda, özellikle kritik üretim sahaları gibi son kullanıcı cihazlarında kesintisiz iletişimin önemli olduğu ortamlarda, yedekli altyapıların konumlandırılması için gerekli saha keşfi ve tasarım işlemleri son derece titiz bir çalışma sonucunda uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. (Bilgisayarlar, yazıcılar, sunucular, Güvenlik kamera sistemleri, otomasyon vb.)

Uygulama ve başlıca ürün ailemizi sıralamak gerekirse;

• Ethernet Switching: Veri merkezleri, omurga, kenar ve şube çözümleri için Yerel Ağ (LAN) Anahtarları
• Unified Branch: Şubelerle güvenli bir şekilde VPN bağlantı yapabilmek için geliştirilmiş "Router" ailesi
• Wireless Networking: Düşük maliyetli ve ölçeklenirilebilir kablosuz ağ sistemleri
• Unified Management: Veri ve ses ağlarında merkezi yönetim