Çözümlerimiz

Çözümlerimiz

Avaya

Telefonun icadına ve Bell Laboratuvarları’na kadar dayanan geçmişi ile Avaya markası, üstün tecrübe ve bilgi birikimine sahip bir lider üreticidir. Sürekli yenilikçi ürünleri ve piyasada standart haline gelen renovasyonları sayesinde teknoloji üreten bir konumda olması da Avaya’yı eşsiz kılan özelliklerinden sadece birisidir.

IP telefon santralleri ve gelişmiş data altyapılarıyla kurumunuzun tüm ses ve data operasyonunu tek bir üretici firma ile çözümlendirmenizi sağlar. Kenar switch’lerinize kadar tek tuşla yönetebildiğiniz bir sanal ağ yapısı düşünün. İşte bu standart haline gelen Fabric Network teknolojisini üreten Avaya, omurga switch’lerden kablosuz ürünlere, IP telefonlardan mobil dünyaya, yazılım geliştirme sistemlerinden video konferans sistemi altyapılarına kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Son yıllarda hızla gelişen bulut teknolojisinde de öncülüğünü devam ettiren Avaya, donanımsal bir yatırım yapmanıza ihtiyaç duymadan ses, data ve video konferans çözümleri sunabiliyor. Mevcut yatırımlarınıza entegrasyonları ile de mali yapınızı korumanıza yardımcı oluyor.

Avaya’nın en üst düzey partner’lık seviyesi olan Diamond Partner ünvanına sahip İsnet olarak biz de, tüm Avaya ürün portföyünü müşterilerimize sunmaktan ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda onları yönlendirmekten ve desteklemekten memnuniyet duyuyoruz. Avaya Global genel merkezinin, belirli aralıklarla direkt olarak müşterilerle yaptığı anketler sonucunda %90 üzerinde müşteri memnuniyeti sağlamış olan partner’larına verdiği “Partner in Customer Excellence” ünvanı, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini birinci sıraya koyduğumuzu kanıtlar niteliktedir.

Bu sayede, Türkiye’de bulunan Avaya partner’ları arasında her zaman ilk sıralarda yer alan İsnet, müşteri memnuniyeti prensiplerine bağlı kalarak siz değerli müşterilerini Avaya teknolojileriyle tanıştırmak için büyük bir heyecanla çalışmaya devam edecek.