Hakkımızda

İSNET, 1995 yılında kurulmuş olan ve müşterilerine iletişim altyapısı alanında çözüm ve hizmetler sunan 100% yerli sermayeli bir sistem ve hizmet sağlayıcısıdır.

İSNET, müşterilerine işbirliğini yaptığı dünyanın önde gelen teknoloji firmalarının ürün ve çözümlerinin yanısıra bu çözümleri tamamlayan ve artı değer katan kendi çözümleriyle uçtan uca çözüm ve hizmet sağlamaktadır.

20 yılı aşan tecrübesi ile en yüksek hizmet ve çözüm kalitesini ve dolayısıyla eksiksiz müşteri memnuniyetini sağlamak İSNETin ana misyonunu oluşturmaktadır.

Belirtilen özellikleri ve yetileri ve 250 kişiyi aşan satış, destek ve yazılım geliştirme ekibi ile faaliyet alanında Türkiye ve yakın bölgenin en büyüğü olmayı hedeflemektedir. 1000’den fazla projeye imza atmış kadrosu ile 700’den fazla kuruma bakım ve hizmet anlaşmaları çerçevesinde hizmet vermektedir.

Merkezi İstanbul’da bulunan İSNET’in ayrıca Ankara, İzmir ve Çorlu’da ofisleri ve Türkiye’nin tümüne ulaşabilen saha ekibi bulunmaktadır. Bunun dışında Azerbaycan, Cezayir, Irak gibi yakın çevre ülkelerde önemli ve büyük hacimli projelere imza atmış bir firmadır.