Çözümlerimiz

Ağ Güvenliği (NAC)

FortiNAC, Fortinet’in ağ erişim kontrolü; güvenlik dokusunu geliştirerek bir çözüm için görünürlük, kontrol ve otomatik yanıt ile ağa bağlanan her şeyin kontrolünü sağlar. FortiNAC, IoT tehditlerine karşı koruma sağlar, kontrolü üçüncü taraf cihazlara da genişletir ve geniş bir alana yayılmış ağ olaylarını  otomatize şekilde düzenler.

Veri toplama işlemini SNMP, CLI, RADIUS, SYSLOG, API ve DHCP parmak izi yöntemleri kullanarak; uç uca tüm ağın erişip; ağın tam güvenli sağlamaya çalışır.

 

Ağa Bağlanmış Tüm Cihazların ve Kullanıcıların Görünürlüğü
FortiNAC, ağınızdaki içeriği doğru bir şekilde belirlemek için birden fazla bilgi ve davranış kaynağı kullanarak ağınızdaki tanımlanmamış cihazların bile ayrıntılı bir şekilde profillenmesini sağlar.


Ağ Denetimini Third-Party Ürünlere Genişletme
70'ten fazla tedarikçiden switchler ve kablosuz ürünler üzerinde mikro bölümleme politikalarını uygular ve yapılandırmaları değiştirir. Heterojen ortamlarda Güvenlik Dokusunun erişimini genişletir.


Otomatik Yanıtlama
Ağınızdaki olaylara yayılmadan önce tehdit içerecek şekilde tepki verir. FortiNAC, hedeflenen davranış gözlendiğinde yapılandırma değişikliklerini anında tetikleyebilen geniş ve özelleştirilebilir bir otomasyon ilkeleri seti sunar.